WNS40H100CBJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
WNS40H100CBJ
JLCPCB Part #
C602629
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 100V 20A 50uA@100V 640mV@20A TO-263 Schottky Diodes ROHS