WNS30H100CQ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
WNS30H100CQ
JLCPCB Part #
C602626
Package
TO-220E
Description
1 Pair Common Cathode 100V 15A 363A 50uA@100V 640mV@15A TO-220E Schottky Diodes ROHS