WNS20H100CBJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
WNS20H100CBJ
JLCPCB Part #
C602625
Package
D2PAK
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 50uA@100V 700mV@10A D2PAK Schottky Diodes ROHS