WDMF75M16T
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
WDMF75M16T
Description
1.25V@75A 1.6kV 50uA@1.6kV 75A 822A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS