P4SOD16AX
MFR.Part #
P4SOD16AX
JLCPCB Part #
C20140103
Description
-65℃~+150℃ 15.4A 16V 19.7V 1uA 26V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS