ESDALD24BCX
MFR.Part #
ESDALD24BCX
JLCPCB Part #
C6553128
Description
-55℃~+150℃ 0.8pF 1 1uA 24V 26V 26V 350W@8/20us 6A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS