BYW29E-150,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYW29E-150,127
JLCPCB Part #
C256436
Package
TO-220AC
Description
1 Independent 1.1V@8A 150V 20ns 2uA@150V 8A TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS