BYV60W-600PT2Q
MFR.Part #
BYV60W-600PT2Q
JLCPCB Part #
C20139758
Package
TO-247-2
Description
1.7V@60A 10uA 40ns 600V 60A 660A TO-247-2 Switching Diodes ROHS