BYV32E-200,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYV32E-200,127
JLCPCB Part #
C128812
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 137A 1V@20A 200V 20A 25ns 6uA@200V TO-220AB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS