BYV30W-600PT2Q
MFR.Part #
BYV30W-600PT2Q
JLCPCB Part #
C2693345
Package
TO-247-2L
Description
1 Independent 1.18V@30A 2uA@600V 30A 330A 42ns 600V TO-247-2L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS