BYV30JT-600PQ
MFR.Part #
BYV30JT-600PQ
JLCPCB Part #
C602574
Package
TO-3PF
Description
1 Independent 1.35V@30A 10uA@600V 190A 30A 37ns 600V TO-3PF Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS