BYV25FD-600,118
MFR.Part #
BYV25FD-600,118
JLCPCB Part #
C256394
Package
TO-252-2
Description
1 Independent 1.3V@5A 17.5ns 50uA@600V 5A 600V 66A TO-252-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS