BYQ30E-200,127
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BYQ30E-200,127
JLCPCB Part #
C602115
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.12V@16A 16A 200V 4uA@200V TO-220AB Diodes - General Purpose ROHS