BYC30W-1200PQ
MFR.Part #
BYC30W-1200PQ
JLCPCB Part #
C331534
Package
TO-247-2
Description
1 Independent 1.2kV 250uA 3.3V@30A 30A 70ns TO-247-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS