BTA225B-600B,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BTA225B-600B,118
JLCPCB Part #
C909687
Package
D2PAK
Description
25A 50mA 600V 60mA D2PAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS