BTA204S-800B,118
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
BTA204S-800B,118
JLCPCB Part #
C602962
Package
SOT-428
Description
30mA 4A 50mA 800V SOT-428 Thyristors (SCR)/Modules ROHS