WMO175N10LG2
Extended
Manufacturer
Wayon
MFR.Part #
WMO175N10LG2
JLCPCB Part #
C3030934
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1.17nF 100V 11pF 17.5mΩ@10V 17.8nC@10V 2.5V 355pF 44A 65.8W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS