WM03N58M
Extended
Manufacturer
Wayon
MFR.Part #
WM03N58M
JLCPCB Part #
C3030906
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2W 1.4V 30V 5.8A 50pF 52mΩ@2.5V 560pF 7.5nC@4.5V 70pF N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS