0603WNF200A032V
Extended
Manufacturer
Wayon
MFR.Part #
0603WNF200A032V
JLCPCB Part #
C5247933
Description
0.118 0.48mm 0.8mm 1.6mm 2A 32V 50A@32VDC Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS