TB-1152A250T001BG
Extended
Manufacturer
Walter Elec
MFR.Part #
TB-1152A250T001BG
JLCPCB Part #
C435423
Package
Plugin,P=5mm
Description
112℃ 115℃ 180℃ 250V 2A 85℃ Axial TB 插件,P=5mm Thermal Fuses (TCO) ROHS