YV0AH222M080BAMD0B
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
YV0AH222M080BAMD0B
JLCPCB Part #
C305337
Package
Plugin,P=10mm
Description
2.2nF 250V、400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS