YU0AH152M080L3EA0B
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
YU0AH152M080L3EA0B
JLCPCB Part #
C2991394
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.5nF 250V、400V Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS