WR06X75R0FTL
MFR.Part #
WR06X75R0FTL
JLCPCB Part #
C163943
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS