WR06X4993FTR
MFR.Part #
WR06X4993FTR
JLCPCB Part #
C431887
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount