WF08U6801DTL
MFR.Part #
WF08U6801DTL
JLCPCB Part #
C880801
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS