MR06X102 JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR06X102 JTL
JLCPCB Part #
C327829
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS