DH045N04P
Extended
Manufacturer
WXDH
MFR.Part #
DH045N04P
JLCPCB Part #
C18716371
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2V@250uA 40V 50W 52nC@10V 80A 9mΩ@4.5V N-Channel DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS