WSD90P06DN56
MFR.Part #
WSD90P06DN56
JLCPCB Part #
C719104
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.1V 291pF 4.066nF 60V 90A 96W DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS