SFHG60KQ602
MFR.Part #
SFHG60KQ602
JLCPCB Part #
C312216
Package
QFN-6(1.1x1.4)
Description
-30℃~+85℃ 1.96GHz 3.2dB 50Ω 60MHz QFN-6(1.1x1.4) SAW Filters ROHS