SFX718EYJ02
Extended
Manufacturer
WISOL
MFR.Part #
SFX718EYJ02
JLCPCB Part #
C2880278
Package
SMD,1.8x1.4mm
Description
-20℃~+85℃ 2.6dB、2.9dB 50Ω 718MHz、773MHz SMD,1.8x1.4mm SAW Filters ROHS