MKS2C031001A00KSSD
Extended
Manufacturer
WIMA
MFR.Part #
MKS2C031001A00KSSD
JLCPCB Part #
C97687
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 63V Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS