MKP2J011501B00JF00
MFR.Part #
MKP2J011501B00JF00
JLCPCB Part #
C6666598
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 250V、630V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS