FKP2C013301D00JSSD
MFR.Part #
FKP2C013301D00JSSD
JLCPCB Part #
C98162
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 3.3nF 63V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS