SMAJ58CA
Extended
Manufacturer
WEIDA
MFR.Part #
SMAJ58CA
JLCPCB Part #
C3445999
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1uA 4.3A@10/1000us 400W@10/1000us 58V 71.2V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS