SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
WEIDA
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C3445977
Package
DO-214AC(SMA)
Description
10.3A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS