MBRS10100L
Extended
Manufacturer
WEIDA
MFR.Part #
MBRS10100L
JLCPCB Part #
C3445960
Package
TO-252
Description
1 Independent 100V 10A 120A 5uA@105V 850mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS