CRP200JT-52-470RAA
Extended
Manufacturer
WEC
MFR.Part #
CRP200JT-52-470RAA
JLCPCB Part #
C3443459
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 2W 470Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4xL9.7mm Through Hole Resistors