CRP200JT-52-100RAA
Extended
Manufacturer
WEC
MFR.Part #
CRP200JT-52-100RAA
JLCPCB Part #
C3514254
Package
Plugin,D4xL9.7mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 100Ω 2W Wirewound Resistor ±5% 插件,D4xL9.7mm Through Hole Resistors