VG915JWX105-10KJ
Extended
Manufacturer
Vollgo
MFR.Part #
VG915JWX105-10KJ
Description
-40℃~+80℃ 1.8 10mm 110mm 3dBi 50W 50Ω 915MHz SMA - ROHS