VG868SNX18-5W2
Extended
Manufacturer
Vollgo
MFR.Part #
VG868SNX18-5W2
JLCPCB Part #
C718843
Package
Plugin
Description
0.75mm 2 2dBi 40MHz 50W 50Ω 868MHz Spring antenna 插件 Antennas ROHS