VG470XWX110-8L1000J
Extended
Manufacturer
Vollgo
MFR.Part #
VG470XWX110-8L1000J
Description
-40℃~+80℃ 1.8 110mm 40MHz 50W 50Ω 5dBi SMA Suction Cup Antenna - ROHS