VG470JWX110-10KJ
Extended
Manufacturer
Vollgo
MFR.Part #
VG470JWX110-10KJ
Description
-40℃~+80℃ 1.5 10mm 110mm 3.5dBi 40MHz 50W 50Ω SMA - ROHS