CRF200JT-52-47RUL
Extended
Manufacturer
Vitrohm
MFR.Part #
CRF200JT-52-47RUL
JLCPCB Part #
C5629526
Package
Plugin,D4xL9.7mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 2W 47Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4xL9.7mm Through Hole Resistors ROHS