Y408450R0000A9W
MFR.Part #
Y408450R0000A9W
JLCPCB Part #
C4026958
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+225℃ 350mW 50Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2.5ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS