Y40651K74000F0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y40651K74000F0R
JLCPCB Part #
C4034208
Package
2010
Description
-55℃~+225℃ 1.74kΩ 800mW Metal Foil Resistor ±1% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount