Y40661K74000F0R
MFR.Part #
Y40661K74000F0R
JLCPCB Part #
C3929778
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 1.74kΩ Metal Foil Resistor ±1% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount