Y401260K0000V9L
MFR.Part #
Y401260K0000V9L
JLCPCB Part #
C1494298
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 60kΩ Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS