Y1751100R000V0L
MFR.Part #
Y1751100R000V0L
JLCPCB Part #
C1495021
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 500mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors