Y0028100K000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0028100K000T0L
JLCPCB Part #
C1487484
Package
Plugin,D9.5xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 1W ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors