Y17457K77000B2L
MFR.Part #
Y17457K77000B2L
JLCPCB Part #
C4215089
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 7.77kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS